De laatste wedstrijd was een formaliteit
zo 29-aug-1993
Wind | Snelh. | Celsius | Zon | Wolken | Neerslag |
---|---|---|---|---|---|
WZW | 2,1 m/s | 19,1 °C | 5,6 uur | Half bewolkt | 0 uur |
7e Wedstrijd
De laatste wedstrijd werd gevist op de Bosdijk. Aangezien de eerste plaats in de verste verte niet in het geding was, ging het eigenlijk alleen nog om de tweede plaats
Wedstrijdverloop
We waren ruim op tijd aanwezig. De wedstrijd begon om 8:00 uur. In een ontspannen sfeer werd aan de wedstrijd begonnen. Gerard die zo goed als zeker was van de eerste plaats, liet toch niets aan het toeval over.Hij probeerde óók de laatste wedstrijd te winnen. Ron die de beste papieren had om tweede te worden, begon vrij verzekerd aan de laatste wedstrijd. Daar had hij alle reden toe want we visten in zijn favoriete water.
En is hij hier niet recordhouder? Wat kan hem eigenlijk gebeuren. Benno is alleen tevreden als hij eerste wordt. Of hij zich echt inzette voor de tweede plaats zal wel een vraagteken blijven. De wedstrijd begon. Toen de tijd verstreek tekende de wedstrijd zich al enigszins af. Gerard ving met de regelmaat van de klok, zoals eigenlijk het hele seizoen al. Ron bleef daar weinig in achter.
Alleen Benno kreeg wéér geen vat op het water, zijn vangst was tot zover beduidend minder. Als er niet snel wat verandert, zou de begeerde tweede plaats naar Ron gaan! De eens zo grote Benno zou dan degraderen naar de laatste plaats!
Sensatie hing in de lucht. Ron die tot dusver geen gevaar van Benno had te duchten ging eens experimenteren met een winkler-picker. Met een geleende werpmolen van Gerard probeerde Ron zijn geluk uit. Het duurde nog geen vijf minuten of de werpmolen lag al op de bodem van het water! Met een hoop geklungel en gemodder wist hij de molen van Gerard terug te halen. Ron mag dan wel handig zijn met zijn twee meter tweeëndertig telescoophengeltje, maar voor het grotere werk is hij duidelijk een maatje te klein. De klok tikte verder…
Met verbaasde ogen moesten Ron en Benno toezien hoe Gerard zelfs in dit water een platje wist te vangen. Uiteraard twijfelde nu niemand meer aan zijn kampioenschap. Het einde van de wedstrijd naderde. Zou het Benno nog gelukt zijn? Om twaalf uur volgende het verlossende eindsignaal. Dit moet voor Ron als muziek in de oren geklonken hebben. Nee, niet omdat hij hier zo geweldig gevist had, maar het had meer te maken met het eindklassement!
Door ook de laatste wedstrijd te winnen, toonde Gerard zich als een echte vechter. Achteraf gezien had de laatste wedstrijd niet meer gevist hoeven worden. Er veranderde namelijk niets meer in het eindklassement. Met andere woorden Ronny Boy werd tweede! Benno zei het al: “Het vissen met de winckler picker heeft me dure punten gekost. Volgend jaar ben ik er helemaal klaar voor.”
De prijsuitreiking werd op locatie afgewerkt. Het geheel werd afgesloten met een groepsfoto van alle deelnemers met de trotse winnaar in het midden. Ter afsluiting van het visseizoen 1993 dronken we wat in Breukelen.
Resumerend
Benno Heeft ook op de Bosdijk niet kunnen imponeren. Door zijn matige tot slechte resultaten elders, kon het niet uitblijven dat hij voor het eerst als laatste zal eindigen.
Ron Mede door het slappe optreden van Benno, wist jij de dik verdiende tweede plaats veilig te stellen. Proficiat
Gerard Heeft met grote ovenmacht z’n titel geprolongeerd. Door het enorme puntenverschil met de overige deelnemers, zouden we ons kunnen afvragen of we volgend jaar niet met een handicapsysteem moeten vissen!
Heren het was me een waar genoegen
Tot volgend jaar!
Gerard.
Uitslagen Tabel
Wedstrijd uitslag.Naam | Aantal | Gram | Punten | Tot.Gr | Tot.Pnt |
---|---|---|---|---|---|
![]() | 19 | 950 | 46 | 19148 | 789 |
![]() | 17 | 272 | 17 | 7248 | 391 |
![]() | 10 | 160 | 10 | 5713 | 313 |
![]() | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |